asansörlü nakliyat

Bornova Asansörlü Nakliyat

Taşınmak insanlar için zor ve karmaşık bir olay durumunda bulunsa da sektörel ve teknolojideki gelişimler yardımıyla son süreçlerde ciddi halde basitleşmiş ve güvenli bir hale gelmiştir.

Asansörlü ev nakliyat veya ofis taşımacılığı, bu taşıma şekillerinden birisidir ve taşınma işlevini oldukça kolaylaştırmıştır. Nakledilmesi külfetli ve ağır olan eşyaların, asansör kullanılmak suretiyle icra edilen nakliye aracılığıyla nakliyesi, nispeten az bir sürede ve ayrıca daha güvenli şekilde mümkün olabilmektedir. Asansör kullanan nitelikli bir nakliyat firması desteği ile taşınma işlemi önceki devirlerdeki kadar sıkıntılı olmayacak ve adeta sorunsuz olacaktır.

Nakliyat süreçleri öncesi nakliyat planı yapılır. Taşınacak eşya ve malzemelerin tespit edilmesi sonrasında taşıma asansörünün gerekeceği malzeme ve materyallerin olması, nakliyat programına asansör aracı kullanımı da ilave edilir. Asansörlü nakliyat kullanımıyla insan kuvvetinin kâfi olamayacağı ağırlıkta ve hacimde olan eşya ve malzemeler, rahatlıkla taşınır. Asansör kullanılarak yapılan taşıma faaliyetleri, daha az sürede bitirilebilir. Şahısların oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği mobilya ve beyaz eşyalar, asansör kullanılarak yapılan nakliyat hizmetleri yardımıyla dakikalar zarfında istenilen mekanlarına taşınabilir.

Asansör kullanılarak yapılan evden eve nakliyat alanında altyapısında olan kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren kurumumuz, eşya ve yüklerinizin sağlam bir biçimde taşınmasını temin eder.

» İzmir Asansörlü Nakliyat

 

Bornova Kardeşler Taşıma Hakkında Müşteri Düşünceleri

 • avatar resmi
  Kasım TÜTEN

  Bornova'da asansörlü taşımacılık programı var olan şirketleri araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer firmalara göre daha fazla güven verdiğini gördüm ve evimin nakledilmesi amacıyla bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyattan Enver bey ile irtibatta olduk ve taşınmam tamamlandı. Herhangi problem görmedim. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bornova'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

 • avatar resmi
  Muhammed AKTAŞ

  Bornova'da bulunan 3 2 evimin taşıma işlerini Bornova Kardeşler Taşımacılık şirketine yaptırdım. Giray bey ve ekibi gerçekten uzmanca vazifelerini tamamladılar. Hiç bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde eşya nakli işlemlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ramiz KARAMANLI

  Evimi Bornova'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından sağlam bir nakliye kuruluşu. İdeal bir biçimde taşıdılar. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı ambalajladılar. Titiz ve düzgün iş yaptılar. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.