Eşya Depolama

Bornova Eşya Depolama

Depolama, şirketimizin sunduğu nitelikli hizmet işlemleri içerisinde yer almaktadır. Depolama, muhafazası gereken bir malzemenin (mesela makineler ve motosikletler, işyeri eşya ve malzemeleri, meskenlerinizde mevcut olan eşyalar, atamayacağınız fazla eşyalar, sandıklar gibi) sağlam antrepolarda ve özel bölmelerde muhafaza edilmesi sürecidir.

Kurumumuz, Bornova'da ev nakliyat ve büro taşımacılığı süreçlerinin yanısıra, müşterilerinin isteği çevresinde makul bir fiyatlandırmayla belirli periyotta depolama faaliyetleri de sağlamaktadır. Yıllık yahut daha geniş süreliğine eşya muhafaza anlaşmalarında 1 kereliğine mahsus olmak üzere taşıma maliyeti alınmamaktadır.

Devamlı olarak olarak kamera sistemiyle korunan depolarımız, her türlü afet durumlarına karşı da sigorta altındadır.

İşletmemiz tarafından uygulanan eşya eşya depolama maliyetleri, son derece makul oranlardadır. Daha sonra ayrıca ücret tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm ücretlendirme, ekspertiz aşamasında müşterilerimize bildirilmektedir. Depolama işlemlerini yaptığımız kişi ve kuruluşların rızasının planlandığı eşya depolama kapsamında, gereken herşey firmamızca planlanmıştır.

» İzmir Eşya Depolama

Haftanın tüm günleri güvenlik personeli vasıtasıyla korunan depo binalarımız, yangın ihtimali, soygun ve buna benzer olumsuzluklara karşılık da sigortalıdır.

Kurumumuzca tespit edilen depolama maliyetleri, ciddi derecede makuldür. Önceden belirtilen haricinde ekstra ücret tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün maliyet, önceden müşterilerimize bildirilmektedir. Müşterilerimizin rızalarının planlandığı depolama hizmetinde, lüzumlu herşey kuruluşumuzca düşünülmüştür.

 

Bornova Kardeşler Taşıma Hakkında Müşteri Düşünceleri

 • avatar resmi
  Kasım TÜTEN

  Bornova'da asansörlü taşımacılık programı var olan şirketleri araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer firmalara göre daha fazla güven verdiğini gördüm ve evimin nakledilmesi amacıyla bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyattan Enver bey ile irtibatta olduk ve taşınmam tamamlandı. Herhangi problem görmedim. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bornova'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

 • avatar resmi
  Muhammed AKTAŞ

  Bornova'da bulunan 3 2 evimin taşıma işlerini Bornova Kardeşler Taşımacılık şirketine yaptırdım. Giray bey ve ekibi gerçekten uzmanca vazifelerini tamamladılar. Hiç bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde eşya nakli işlemlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ramiz KARAMANLI

  Evimi Bornova'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından sağlam bir nakliye kuruluşu. İdeal bir biçimde taşıdılar. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı ambalajladılar. Titiz ve düzgün iş yaptılar. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.