evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliye Faaliyetleri

Evden eve nakliye eylemleri, taşınma işlemlerinin, möble, evde mevcut bulunan cihazlar veya başka ev eşyalarının hasar almaması düşüncesiyle zorunlu düzenlemelerin organize edilmesi kapsamında, tertipli bir şekilde tatbik edilmesidir. Ev eşyalarının toparlanması, sarılarak korunması, kamyon veya kamyonetle ile gidecekleri yere taşınıp istenilen yerlerine yerleştirilmesi işlemlerini kapsar.

Evden Eve Taşımacılık Ne demektir? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Nakliyat, ev eşyalarının yeni eve transferinde, evinizde bulunan eşyaların ziyan görmesini ortadan kaldırıcı tedbirlerle beraber, uzman bir kadro tarafından demontaj ve monte işlerinin de yerine getirildiği profesyonel bir nakliye yöndemidir.

Evden Eve Nakliyat Organizasyonu

Evden Eve Taşımacılık sadece ev veya ofis eşyalarının nakliyesi manasında olabileceği gibi, yeni evde tüm mobilya, malzeme ve eşyaların oturum düzenine hazırlanması şeklinde de yapılabilmektedir.

Ev veya ofis eşyalarının zarar görmesine karşı korunması niyetiyle, bulundukları pozisyonda demonte işlemleri ve sarma işlemleri yapılarak başka bir eve taşınması ile yeniden monte edilmeleri ve kullanılmaya hazırlıklı bir şekle getirilmesi işlemleri evden eve taşımacılık işlemlerinin özünü meydana getirmektedir.

Nakliyat planının en özlü parçası ve vazgeçilmezi haline gelen evden eve nakliye, görevinin gerçekten tam anlamıyla erbabı bir şirket tarafından yerine getirilmediği durumda ağır ve çözümü imkan dahilinde olmayan çaresizliklere yol açabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için bıraktığınız şirketin, mesleğinde ehliyetli ve tecrübeli bir ekibi, kapalı ve çelik kasalı evden eve nakliyat araçları ve güçlü kurumsal yapısı ile güven veren bir kuruluş olması gereklidir.

Evden eve taşımacılık hizmetinde en başta ehemmiyet gösterilmesi gerekli öğe paketlemedir. Nakledilecek möble, malzeme ve eşyalarınızın, kullanım yerlerine göre belirlenen değişken ambalaj malzemeleriyle sarılarak nakliye için hazır duruma getirilmeleri son derece önemlidir.

Birinci sınıf ve deneyimli bir yardımla problemsiz bir taşınma temin edilecektir. Evden eve nakliye ne demektir? sorusunu oldukça fazla sayıda insan sormakta ve bu ifadenin yanlızca taşınma anlamıyla tasavvur edilmesi de yetersiz bir bilgi şeklinde benimsenmektedir. Taşınma aşamasında direkt eyleme geçmeden önce, makul bir programlama prosedürü halledilmelidir.

Şirketimizin sahasında profesyonelleşmiş ve aynı zamanda deneyimli eleman kadrosu desteğiyle, taşınmanın bütün zahmetinden kolaylıkla uzak kalabilir ve sıkıntısız bir şekilde yeni belirlediğiniz yerleşim yerine taşınabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri Sırasında Yerine getirilen Aşamalar

- Eksper incelemesi: Eşya taşıma programının tam içeriğiyle düzgün uygulanması için yerinde inceleme içeriğini belirten ve ayrıca işletmemizin ücret almadan yerine getirdiği raporlama servisinden faydalanabilirsiniz.

- Sigortalama: Taşıma sigortası, eşyalarınızı taşıma faaliyetleri sırasında muhtemel ve hesap edilmeyen hallere ve hasarlara karşı emniyet içerisinde bulundurur.

- Sökme ve Kurulum: Evde bulunan eşyaların doğru biçimde sarımları, araca düzenli yerleştirilmesi ve daha güvenli sevk edilmesi gayesiyle demonte işlemleri firmamızca yapılmaktadır. Bununla birlikte Elbise dolapları gibi bölümlerine ayrılarak nakliyesi yapılan eşyalarınız, yeni yerleşim adresinizde tesbip ettiğiniz gibi pozisyonlandırılarak tekrar ekibimizce monte edilir.

- Ambalaj için malzeme seçimi ve Taşınan malzemelerin paketlenmesi: Evlerinizde mevcut olan tüm malzemeler ve diğer tüm eşyalar için değişik paketleme unsurları kullanılmak suretiyle paketleme alternatifleri uygulanmaktadır.

- Taşıyıcı araca yükleme: Sökümleri ve de sarımları yapılan mobilya ve eşyalarınızın nakliye esnasında sarsılmalara karşın muhafazaları, taşıma aracına istiflenerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenilen yere nakledilen ve montaljarı tamamlanan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız sizin belirleyeceğiniz yerlerine yerleştirilir ve kullanılmaya hazır edilir.

- Eşya depolama: Eşya barındırma hizmeti sunan şirketimize ulaşarak lüzumlu olan korunaklı sandıklarınızı isteyebilir, kaliteli ve güvenli ev eşyası barındırma hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızca Evden eve nakliyat faaliyetleri alanında bilhassa eşyaların muhafaza edilmesi hususuna etraflıca önem atfedilmektedir. Kurumsal bir firma anlayışının getirdiği profesyonel görüş sayesinde, eşyaların kaybolması ya da zarar görmesi gibi durumların önlenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusunda kuruluşumuzun sürdürmekte olduğu ücretlendirme sistemiyle, her kişi kolay bir şekilde söz konusu hizmetimizi kullanabilecektir. Eşyalarınızın kısa bir sürede ve emniyetli şartlar kapsamında nakledilmesi ve yerleştirilmesi için, işletmemize daima güvenebilirsiniz.

» İzmir Evden Eve Nakliyat