Ofis Taşıma

Bornova Ofis Taşıma

Şirketimiz Bornova İşyeri Taşıma kuruluşları içinde güçlü kurumsal yapısı ve aynı zamanda mutlak müşteri tatmini anlayışıyla belirgin niteliklere haiz bir kuruluştur.

Ofis nakliyeciliği öteki nakliyat çeşitlerinden ayrıcalıklı olarak daha fazla özen ve ayrıca deneyim gerektiren bir taşıma işidir.

İş yeri nakliyesi hususunda arz ettiğimiz hizmet kapsamında ilk önce ekspertiz uzmanımız verdiğiniz adrese gelir ve işyerinizdeki eşyalarınızı tetkik eder. Analiz işlemi bitiminde taşıma programı yapılır.

Taşıma işleminin yapıldığı gün naklin daha seri ve rahat olması adına iş yeri sınıf sınıf taşınır. Arşiv dolapları ve ofis mobilyalarının söküm işlemleri nispeten süratli olması gayesiyle kendinden şarjlı söküm aletleri tercih edilmektedir. Bütün iş yeri eşyaları yurtdışından ithal balonlu garft kağıtlara sarılarak paketlenir. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere yerleştirilmek suretiyle üstlerine gereken açıklamalar yazılmak suretiyle karışıklık engellenir.

Kuruluşumuz iş yeri taşımacılığı faaliyetlerini sigorta altına dahil etmektedir.

Bornova Ofis Taşıma faaliyet alanında yıllardır önder konumunu muhafaza etmekte olan kurumumuz Kardeşler Nakliyat, güvenilirlik ve profesyonellikle siz değerli müşterilerine hizmetlerde bulunmaktadır.

» İzmir Ofis Taşıma

 

Bornova Kardeşler Taşıma Hakkında Müşteri Düşünceleri

 • avatar resmi
  Kasım TÜTEN

  Bornova'da asansörlü taşımacılık programı var olan şirketleri araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer firmalara göre daha fazla güven verdiğini gördüm ve evimin nakledilmesi amacıyla bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyattan Enver bey ile irtibatta olduk ve taşınmam tamamlandı. Herhangi problem görmedim. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bornova'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

 • avatar resmi
  Muhammed AKTAŞ

  Bornova'da bulunan 3 2 evimin taşıma işlerini Bornova Kardeşler Taşımacılık şirketine yaptırdım. Giray bey ve ekibi gerçekten uzmanca vazifelerini tamamladılar. Hiç bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde eşya nakli işlemlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ramiz KARAMANLI

  Evimi Bornova'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından sağlam bir nakliye kuruluşu. İdeal bir biçimde taşıdılar. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı ambalajladılar. Titiz ve düzgün iş yaptılar. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.