şehirler arası nakliyat

Bornova Şehirlerarası Nakliyat

İllerarası taşıma, şehir içi nakliyeye nispeten uzun kilometre içeren taşımacılık şeklidir. Lojistik yönüyle farkları yoktur. Şehirlerarası nakliyede kilometre oldukça fazladır. Bu nedenden ötürü, sözü edilen gaye doğrultusunda kullanılacak olan nakliye araçlarının uzak yola dayanıklı ve güvenilir olması icap etmektedir. Firmamızın opere ettiği şehirler arası nakliyat taşıtları, uzun ömürlü ve korumalıdır.

Şehirler Arası Taşıma Nedir? Nasıl Sonuçlandırılır?

Çağımız nakliye uygulamalarının olumlu kapsamda biçimlenmesiyle, kapalı kasalı kamyonların konforu ve emniyetliliği fazlalaşmıştır. İller arası Nakliye operasyonlarında, yük türlerine göre çeşitlenen taşıtları kullanan işletmemiz, hızlı ve sağlam eşya nakliyesi hizmetleri arzetmektedir. Memleketimizin tamamına illerarası taşıma hizmetleri sunan kuruluşumuz, müşterilerimizin taleplerine en ciddi şekilde yanıt sunabilmek amacıyla, gereken tüm şartları yerine getirmektedir. İllerarası evden eve taşıma kademelerinde, birikimli elemanlar görevlendirilir. Bununla beraber firmamızın tatbik ettiği kaliteli bir işleyiş sayesinde son derece hassas taşıma işleri gerçekleşmektedir.

İllerarası Taşıma Aşamaları?

Eksper aşamasıyla nakliye işlemleri start alır ve gereken vasıta, ekspertiz tarafından tespit edilir. Anlaşmadan sonra evde mevcut bulunan tüm eşyalar teminat altına alınır. Kırılgan eşyaların özel bir biçimde korunaklanması ile diğer eşyalarınızın paketlenmesi aşamasından sonra, asansör ile kapalı kasalı vasıtaya, evde bulunan tüm eşyalar istiflenir. İlk önce hacimli ve sağlam ev eşyaları ve cihazlar indirilir ve akabinde hassas eşyalar yüklenir.

Kapalı kasa kamyon, kamyonet ve tırlarımızın ev eşyası taşıma hizmeti sebebiyle özgün bir biçimde imal edilmesiyle, şehirlerarası taşımacılıkta ev eşyası emniyeti tam anlamda temin edilmektedir.

Kuruluşumuz için Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olması esas hedefimizdir.

Şehirler arası taşımacılık sektöründe, eşyaların paketlenmesi ve kılıflama işlemleri kendine özgüdür. Uzak mesafelerin sorunları ile eşyaların taşınacağı bölgenin fiziksel yapısı hesaplanır ve bunlara göre ambalajlama metodları uygulanır. Paketlemeden sonra araç içi istifleme faaliyeti gerçekleştirilir. Titizlikle yapılan ambalajlama ve araç içi yükleme sayesinde eşyalarınız zarar görmeye karşı muhafaza edilmektedir. Şehirler arası nakliyat adına gereken bütün resmi evraklarımız vardır. Araç operatörlerimiz uzman, mesleklerinin gerektirdiği sahip bireylerdir. Firmamızın ve personelimizin sahip olduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkacak tüm resmi problemler ortadan kaldırılmıştır. İşletmemiz tonaj konusunda itinalı davranmaktadır.

İller arası taşıma fiyatları, taşınılacak bölgenin mesafesi, çelik kasa taşıtın niteliği, talep edilen ek faaliyetler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi hallere göre değişiklik gösterir. Kuruluşumuz, şehirler arası nakliyat işlemlerinde en yerinde seçeneklerle ücretlendirme yapmaktadır.

» İzmir Şehirlerarası Nakliyat

 

Bornova Kardeşler Taşıma Hakkında Müşteri Düşünceleri

 • avatar resmi
  Kasım TÜTEN

  Bornova'da asansörlü taşımacılık programı var olan şirketleri araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer firmalara göre daha fazla güven verdiğini gördüm ve evimin nakledilmesi amacıyla bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyattan Enver bey ile irtibatta olduk ve taşınmam tamamlandı. Herhangi problem görmedim. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bornova'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

 • avatar resmi
  Muhammed AKTAŞ

  Bornova'da bulunan 3 2 evimin taşıma işlerini Bornova Kardeşler Taşımacılık şirketine yaptırdım. Giray bey ve ekibi gerçekten uzmanca vazifelerini tamamladılar. Hiç bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde eşya nakli işlemlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ramiz KARAMANLI

  Evimi Bornova'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından sağlam bir nakliye kuruluşu. İdeal bir biçimde taşıdılar. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı ambalajladılar. Titiz ve düzgün iş yaptılar. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.