Bornova Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Bornova Kardeşler nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektöründe 1975'ten bu yana hizmet sunduğumuz süre içinde çok sayıda şahıs, firma ve devlet kurumuna taşımacılık yapmış olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu sektörde öncü taşıma kurumları arasında yer almaktadır.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve ayrıca güvenceli taşımacılık yapan Kardeşler Nakliyat, etkin mazisinde etkili bir referans ağı kazanmıştır.

Kardeşler Nakliyat organizasyon yapısı, şehiriçi ve iller arası nakliyat alanında opere ettiği 5 tane 6 tekerli ve 3 adet büyük ölçekte nakliyat kamyonu, bölgesel asansörlü evden eve nakliyat faaliyetlerinde opere ettiği üç farklı transfer asansörü kamyonu, ev eşyası koruma işlemleri doğrultusunda 850 metrekare kapalı bölümü olan, güvenli antreposu ve ayrıca nakledilecek her türlü materyal ve eşya modeline uygun olarak seçilmiş paketleme malzemeleri deposundan oluşmaktadır. Bununla birlikte kuruluşumuzun, müşterilerinin eşya nakli gereksinimlerine zahmetsiz çözüm sunabilme maksadıyla görevlendirdiği, tamamı kendi branşlarında pratik sahibi ve deneyimli eleman ekibi bulunmaktadır.

"Emniyetli Taşımacılığın Merkezi" vecizesiyle, hizmet verdiği müşterilere bir vaat veren kurumumuz, müşterilerinin isteklerinin hesaplı, kaliteli, güvenceli bir şekilde ve tam vaktinde sağlanmasını ana kalite politikası bilmektedir.

» Kardeşler Nakliyat | » İzmir Evden Eve

 

Bornova Kardeşler Taşıma Hakkında Müşteri Düşünceleri

 • avatar resmi
  Kasım TÜTEN

  Bornova'da asansörlü taşımacılık programı var olan şirketleri araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin diğer firmalara göre daha fazla güven verdiğini gördüm ve evimin nakledilmesi amacıyla bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Kardeşler Nakliyattan Enver bey ile irtibatta olduk ve taşınmam tamamlandı. Herhangi problem görmedim. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bornova'lılara da rahatlıkla önerebilirim.

 • avatar resmi
  Muhammed AKTAŞ

  Bornova'da bulunan 3 2 evimin taşıma işlerini Bornova Kardeşler Taşımacılık şirketine yaptırdım. Giray bey ve ekibi gerçekten uzmanca vazifelerini tamamladılar. Hiç bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde eşya nakli işlemlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ramiz KARAMANLI

  Evimi Bornova'dan Kayseri'ye Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından sağlam bir nakliye kuruluşu. İdeal bir biçimde taşıdılar. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün eşyalarımı ambalajladılar. Titiz ve düzgün iş yaptılar. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.